תתקשר אלינו! 073-21-31-777

נהג מרוצים ליום אחד בצפון

נהג מרוצים ליום אחד בצפון

אם אתם חובבי נהיגה שמתגוררים בצפון, או רוצים להפתיע חבר באזור, שווה ללכת על נהיגת מרוצים ליום אחד. זוהי הזדמנות בלתי חוזרת להרגיש את העוצמה והכוח של רכב מאובזר על מסלול ייעודי, עם כל הביצועים והמהירויות של מקצוענים.

 

עולים על המסלול הנכון

כל מי שנוסע באופן קבוע בכבישי הצפון מכיר את הנופים המרשימים של ההרים והיערות, עם הכבישים שמתפתלים בוואדיות ולעיתים על סף תהום. אכן, חלק מכבישי מהצפון מזכירים את אלו של אירופה וקוראים לנו להמשיך וגלות מה יש מאחורי הפנייה הבאה. באנשים רבים גם מתעוררת ההתרגשות שמביאה ללחיצה חזקה יותר על הגז, לביצוע מהיר יותר של הסיבובים ולפעמים גם לעקיפות שאינן מחויבות המציאות. הבעיה היא כמובן שגם אם הרכב והשטח ממש "מבקשים" את זה, הכביש אינו המקום לבדיקת יכולות המכונית או כישורי הנהיגה שלכם. המקום הנכון הוא המסלול הייעודי שלנו עם הרכבים המאובזרים והבטוחים, וכמובן עם המדריכים המנוסים שיגלו לכם עוד המון דברים שאפשר לעשות בענף הספורט המוטורי.

 

אפשר גם ליום הולדת

אם אתם חושבים לתת לחבר מתנה של נהג מרוצים ליום אחד בצפון כדאי שתדעו שאצלנו אפשר לקיים את האירוע מאלף ועד תו. אנו מספקים מקום מאובזר וערוך לקליטת מוזמנים, לקיום ארוחות משפחתיות, לפיקניקים או למסיבות חברים בין אם מדובר ביום הולדת, מסיבת רווקים או במי שקיבל קידום בעבודה. זוהי הזדמנות נהדרת לתת לחבר חוויה מרגשת שעוד ידובר בה רבות וגם יש סיכוי של ממש לתחילתו של רומן עם הספורט המוטורי, שעוד יביא את החבר למקומות הרבה יותר רחוקים מהצפון.

 

מחירים מיוחדים ומבצעים

אנו עושים מאמצים כדי שישראלים רבים יוכלו להתנסות בספורט המוטורי ויבינו מדוע אנו כה אוהבים אותו. לכן, אנו מציעים חווית נהג מירוץ ליום אחד בצפון במחירים סבירים ונוחים, ומעבר לכך קיימים גם קופונים שבעזרתם תוכלו לחסוך אפילו יותר. המעוניינים להזמין את החוויה עבור עצמם או כמתנה לחבר ולשמוע על אפשרויות נוספות שאנו מציעים, מוזמנים להקשר כבר עכשיו לספרקו בטלפון 073-21-31-777.

השאר תגובה